Εξέταση: ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΡΑΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙV 2Oος
Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2020
Ώρα: 9.00
Meeting link: θα ανακοινωθεί στο e class δύο μέρες πριν την εξέταση
Θα παρακαλούσα αν είναι δυνατόν να δηλώσουν συμμετοχή με ένα mail στη διεύθυνση minatali3@gmail.com όσοι φοιτητές θα δώσουν το μάθημα, μέχρι την Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου για να συμπτυχθεί ο κατάλογος και να μην ταλαιπωρηθείτε ορισμένοι περιμένοντας τη σειρά σας έως το απόγευμα. Επίσης η εξέταση μπορεί να πραγματοποιηθεί εφόσον συμμετέχουν το λιγότερο 2 φοιτητές στην κάθε ομάδα, οπότε η οργάνωση είναι απαραίτητη για να μη βρεθεί κανείς χωρίς συνεξεταζόμενο και δεν μπορέσει να εξεταστεί.
Στο θέμα του e mail να γράφει ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ IV και το ΟΝΟΜΑ σας.
Ευχαριστώ πολύ
Ν.Μ.
Κατάλογος ονομάτων
9.00-9.20
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΔΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΚΑΝΑΚΗ ΕΥΑ
4 ΚΛΗΤΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΤΩΡ
9.20-9.40
4 ΚΟΥΤΡΟΛΙ ΟΡΝΕΛΑ
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4 ΜΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΝΤΟΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
9.40-10.00
4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
4 ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΑΘΗΝΑ
10.00-10.20
4 ΣΑΛΑΜΠΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
10.20-10.40
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΥΡΤΩ
3 ΑΛΗΧΟΝΤΖΩΤΗ ΔΑΦΝΗ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
3 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10.40-11.00
3 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
3 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ
3 ΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ
3 ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΣΟΦΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ
11.00-11.20
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΤΑΠΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
3 ΤΣΙΓΚΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ-ΛΗΔΑ
3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
11.20-11.40
3 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΖΑΡΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11.40-12.00
2 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΠΕΠΟΝΗ ΜΕΛΙΝΑ
2 ΛΙΛΕΛΛΑΡΙ ΑΛΜΠΑ
2 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
12.00-12.20
2 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
1 ΧΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
12.20-12.40
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
0 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛΙΑ
0 ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
12.40-13.00
0 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
0 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
0 ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
0 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13.00-13.20
0 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
0 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
0 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ
0 ΔΕΛΟΥΚΑ ΜΑΡΘΑ
13.20-13.40
0 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ
0 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
0 ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
0 ΔΗΜΟΥ ΘΩΜΑΣ -ΖΗΣΗΣ
13.40-14.00
0 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0 ΖΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 ΚΑΓΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
0 ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14.00-14.20
0 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
0 ΚΑΤΣΟΡΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 ΚΛΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
14.20-14.40
0 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
0 ΚΟΥΤΡΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
0 ΛΕΛΕΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14.40-15.00
0 ΛΙΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
0 ΜΑΚΡΗ ΔΑΝΑΗ
0 ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 ΜΗΛΑ ΒΑΪΑ
15.00-15.20
0 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
0 ΜΠΟΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
0 ΜΠΟΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
0 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.20-15.40
0 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 ΝΤΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
0 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΟΛΓΑ
15.40-16.00
0 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
0 ΠΛΕΣΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΙΩΑΝΝΑ
0 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
0 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
16.00-16.20
0 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
0 ΣΟΥΣΗ ΑΘΗΝΑ-ΑΝΙΤΑ
0 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΛΓΑ
0 ΤΖΕΛΙΛΙ ΦΩΤΕΙΝΗ
16.20-16.40
0 ΦΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
0 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
0 ΧΑΝΤΟΥΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 ΧΑΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
16.40-17.00
0 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
0 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ